Vážení a milí zákazníci,

rádi bychom Vás přivítali na našem webu a řekli Vám něco málo o společnosti a vizi naší práce v budoucnu.

Jsme firma s mnohaletou tradicí v oblasti ručního mytí aut a čištění interiérů. Kromě toho se zabýváme detailingem, precizním voskováním, renovacemi laků, drobnými opravami laků a aplikací nanokosmetiky.

Je pro nás potěšením Váš vůz s maximální pečlivostí vyčistit a důkladně ošetřit jak interiér tak především exteriér vozu. Práce nás baví a čištění aut je naším koníčkem.

Nabízíme mnoho variant čištění od základních služeb až po detailní, kde si s Vaším miláčkem doslova hrajeme. Rádi vám ušetříme čas a na přání Vaše vozidlo v rámci Kladno a okolí vyzvedneme a doručíme zpět umyté. Používáme tu nejkvalitnější autokosmetiku předních světových značek jako například Sonax, mafra, 3MAutoglym a další. Náš profesionálně vyškolený personál Vám ale vždy rád poradí, co je pro Váš vůz nejlepší. Vážíme si Vaší důvěry v naše služby a proto je naší vizí jít i nadále cestou kvality a individuálního osobního přístupu.

Těšíme se na Vaši návštěvu v příjemném prostředí naší provozovny na ulici Wolkerova  2766  Kladno (areál SOLVENT) Kontaktovat nás můžete prostřednictvím Facebooku, e-mailu nebo přes telefon.

S přáním pěkného dne,

Ruční Mytí Turek